top of page

Będzie się działo! Warsztaty modowe SPK

Bardzo możliwe, że wiecie już iż 1-2.05.2021 organizujemy warsztaty fotografii modowej, które poprowadzi Karolina Orzechowska! Jednak jeśli nie... bardzo zachęcam Was do zapoznania się z całym opisem wydarzenia, ponieważ szykujemy dla Was weekend pełen wrażeń!


SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

W sobotę, czyli w pierwszy dzień warsztatu, jeszcze przed wejściem na plan zdjęciowy, czeka Was panel poświęcony współpracy na linii makijażystka - osoba fotografująca.

Karolina poprowadzi go razem z Oliwią Pawłowską - makijażystką, z którą współpracuje regularnie od długiego już czasu.


Karolina: Razem z Oliwią, opowiemy Wam jak przygotowujemy się do sesji:

✅Dlaczego ważna jest kolorystyka makijażu? ✅ Jak oświetlenie i postprodukcja wpłynie na kolory? ✅ Dlaczego jest tak duża różnica pomiędzy wiśniowym kolorem szminki a ceglaną czerwienią - zarówno dla urody modelki, stylizacji jak i ostatecznie postprodukcji. ✅ Porozmawiamy o zależnościach w planowaniu wizażu (makijaż, włosy, ciało) a budowaniem kolejności scen – dlaczego nie zaczynamy od mrocznego smokey eye i nie kończymy na make up no make up? ✅Dlaczego należy koniecznie poinformować wizażystkę, jeśli zdjęcia będą np. w czerni i bieli lub będą pokazywały całą sylwetkę gdzie twarz będzie jedynie elementem? ✅Czy przed finalną publikacją zdjęć pokazuje zdjęcia Oliwii i jak przyjmuję informację zwrotną? Dlaczego w ogóle to robię? ✅Jaką przyjąć komunikację z klientem biznesowym (np. projektantem) a jaki dialog i narrację zbudować w przypadku pracy z klientem indywidualnym np. przy pojedynczej sesji wizerunkowej?


Te jak i wiele innych kwestii poruszymy podczas warsztatu - zapraszamy do zapisów!

https://www.instagram.com/karolinaorzechowskafotograf/ https://www.instagram.com/oliwiapawlovska/ https://www.instagram.com/spotkanie.przy.kawie/

19 wyświetleń0 komentarzy
bottom of page