top of page

Podsumowanie sezonu 2021

Dzień dobry moi drodzy!


Zbliżamy się do końca roku, a to oznacza małe podsumowanie działalności SPK w tym roku!


Pomimo wszelkich perturbacji przeróżnych i nawet chwilowej chęci zawieszenia organizacji eventów, udało mi się w tym roku zorganizować dla Was 16 wydarzeń!


3 wydarzenia w Warszawie 1 Edycję specjalną w Gdyni oraz 12 wydarzeń w Trójmieście i okolicach!


Poznałam w tym roku masę nowych twarzy - co ogromnie mnie cieszy! Nadal uważam, że tworzymy jedną z najpiękniejszych fotograficznych społeczności w tym kraju i okolicach!


W tym roku postawiona została nasza strona internetowa www.spotkanieprzykawie.com W tym roku podjęłam współpracę z Adą, która była dla mnie nieopisaną pomocą przy niejednym evencie. W tym roku pierwszy raz na naszych wydarzeniach pojawiła się stylistka, która pomaga Wam w dobieraniu stylizacji. W tym roku też odbył się TRZYDZIESTY event, czyli czterodniowy plener w Ośrodku wypoczynkowym Kormoran.


Dużo się działo - takie mam wrażenie. Choć rzeczywistość nadal nie należy do najprostszych i nadal organizacja jakichkolwiek wydarzeń nie jest taka sama jak kiedyś.

Dziękuję Wam bardzo za ten rok - to zaszczyt móc być częścią tej wspaniałej, otwartej, serdecznej społeczności jaką udało nam się zbudować. Nieważne czy byłeś/łaś na jednym wydarzeniu, czy jesteś już starym wyjadaczem, czy może podglądasz nas nieśmiało jeszcze jedynie przez social media - cieszę się, że tu jesteś, ponieważ razem tworzymy coś naprawdę wyjątkowego!


Oby kolejny rok był jeszcze bardziej obfity w nasze spotkania, obyśmy widywali się jeszcze częściej i w większym gronie!


Przed Wami małe video podsumowanie, które mam nadzieję nieco Was rozweseli ;)30 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page