top of page

Architekt wizerunku Kobiet – czyli kobieta dynamit!


Rok 2022 to dla nas czas, w którym stawiamy na rozwój naszych wydarzeń. Chcemy dostarczać Wam coraz to lepszych rozwiązań i pomagać Wam na wielu płaszczyznach. Odkąd SPK zaczęło nabierać tempa, otrzymywałam od Was informację, iż oprócz setów od projektantów wspaniale byłoby, gdyby na pokładzie był ktoś, kto zna się na łączeniu elementów stylizacji. Powiedzmy sobie szczerze – nie każda osoba fotografująca, czy pozująca ma do tego dryg. Sama podczas planowania sesji zdjęciowych staram się angażować nie tylko siebie i modelkę, ale również innych ekspertów w swoich dziedzinach, by każde z nas zajęło się tym, na czym się zna i by w efekcie powstała praca, którą każde z nas będzie mogło się pochwalić.

No i tak właśnie poznałam @Architekt.wizerunku.kobiet, czyli Patrycję Wicorek!


Patrycja jest stylistką, która w miarę możliwości czasowych, będzie odwiedzać nas podczas naszych wydarzeń SPK i pomagać Wam tworzyć stylizacje do Waszych sesji zdjęciowych.


Powiem zupełnie szczerze – gdy Patrycja przyszła do nas pierwszy raz, bardzo uważnie przyglądałam się temu jak pracuje i… byłam pod ogromnym wrażeniem jej profesjonalizmu, tego jak świetnie planuje swoją pracę oraz tego jak wielką wiedzę posiada. Urzekła mnie swoją komunikatywnością i umiejętnością pracy w dużym zespole. Z jednej strony – ma swoje wizje, które potrafi nakreślić z ogromną precyzją, z drugiej natomiast – potrafi słuchać i dostosować się do potrzeb zespołu.


Nie będę ukrywać, jako organizatorka wydarzeń z bardzo dużą dozą ostrożności podchodzę do tego z kim współpracujemy podczas wydarzeń. Zdaję sobie też sprawę z tego jak ciężko jest czasami znaleźć do współpracy ludzi, którzy byliby w pełni zaangażowani w powierzone im zadania. Praca Patrycji przerosła moje oczekiwania – jestem zaszczycona mogąc Wam ją tu oficjalnie przedstawić i bardzo cieszę się, że sami, na własne oczy będziecie mogli zobaczyć jak wiele wartości wnosi praca Patrycji podczas naszych wydarzeń!


@Architekt.wizerunku.kobiet, Patrycja – Witamy! Mam nadzieję, że Twoja sympatia do SPK nie minie zbyt szybko i będziesz chciała spędzać z nami czas jak najczęściej!


17 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page