top of page

kim jesteśmy?

ola

Bez nazwy-6.png

Czyli Matka Kawkowa; Organizatorka i pomysłodawczyni Spotkań przy kawie.

Zajmuję się kompleksową organizacją SPK - odpowiadam na Wasze maile, znajduję dla Was ciekawe przestrzenie do pracy,  jestem dla Was wsparciem podczas wydarzeń.

Prywatnie uwielbiam zwierzęta i nazywam się dumną mamą trzech kotów.

 

SPK jest moim oczkiem w głowie. Stworzyłam je od podstaw i ogromnie cieszę się, że tu jesteś!

Modelka, fotografka, człowiek do zadań specjalnych. Uwielbiam poznawać nowych ludzi i dzielić się z nimi swoim doświadczeniem.

Bez nazwy-5.png

Czyli Superhiperfotofanpageart Director. Świetna fotografka, genialna handlerka psów i cudowna osoba. 

Na samych wydarzeniach, jest mistrzynią backstage! Tworzy dla Was pamiątkę, którą będziecie chcieli dzielić się dalej! Jest też moim dobrym duchem, wsparciem i prawą ręką.

Prywatnie, Ada kocha psy i potrafi się nimi zajmować jak mało kto - jest dumną mamą border collie - Haviego.

Ada

Rys historyczny, czyli jak

to się zaczęło?

Jako modelka wielokrotnie miałam okazję jeździć na plenery fotograficzne. Były to najczęściej wydarzenia kilkudniowe, na które wstęp miały jedynie osoby zaproszone. Plenery te miały dla mnie ogromną wartość - poznawałam tam często nowe osoby, poszerzałam swoją siatkę kontaktów i tworzyłam super materiał do portfolio. Niemniej kilkudniowa forma takiego wyjazdu nieraz rozleniwiała wielu uczestników. W związku z powyższym niektóre wyjazdy wyglądały bardziej jak kolonie nastawione na odpoczynek i rekreację, aniżeli wyjazd fotograficznym, podczas którego pracuje się nad nowym materiałem

Bez nazwy-8.png

W 2013 roku przeprowadziłam się do Trójmiasta. Mieszkając tu miałam wrażenie, że społeczność fotograficzna jest tutaj bardzo niewielka. Mimo tego, że czynnie pozowałam, osobiście, czy "ze słyszenia" znałam jedynie kilkanaście osób fotografujących czy pozujących z okolic Gdańska.

Plenery, miały więc dla mnie bardzo dużą wartość, jednak miały też swoje wady.

W związku z tym co wyżej, jak i kilkoma dodatkowymi czynnikami zorganizowałam pierwsze Spotkanie Przy Kawie, które miało miejsce dokładnie w listopadzie 2018 roku. Było to kameralne wydarzenie dla kilkunastu osób, które zorganizowaliśmy w Studio Luks Sfera w Gdańsku. 

Z początku miały to być małe eventy dla znajomych, dzięki którym MOŻE uda się nam poznać kogoś nowego. Niemniej, jak się okazało - zainteresowanie wydarzeniem przeszło nasze najśmielsze oczekiwania! Przez pierwszy rok, bilety na spotkania wysprzedawały się jak świeże bułki, czasami nawet w 24h od startu zapisów!

Od kiedy wystartowaliśmy, spotykamy się praktycznie co miesiąc. Czasami jest nas kilkanaścioro, a czasami ...dzieścia (największy event SPK liczył 43 osoby!!! Pracowaliśmy wtedy na ogromnej przestrzeni "Twoja Stocznia" w Gdańsku). Jest to wydarzenie, które w mojej ocenie, łączy w sobie najlepsze cechy plenerów fotograficznych - poznawanie nowych osób, wspólne tworzenie i kreatywne spędzanie czasu, jednak w odróżnieniu od plenerów, trwa jedynie 10h, przez co każde z nas stara się ten czas wykorzystać jak najbardziej efektywnie.

By dostać się na nasze wydarzenia, nie trzeba mieć również żadnego specjalnego zaproszenia. Zależy nam bowiem na tym, by każdy miał szansę spędzić czas w kreatywnym gronie, wymieniając się doświadczeniami!

Dołącz do nas!

Spotkanie Przy Kawie to marka, która organizuje wydarzenia fotograficzne, warsztaty oraz webinary. Jednak to, co jest dla nas najważniejsze, to przede wszystkim społeczność SPK. To ludzie, którzy wspierają się, polecają wzajemnie i pokazują, że świat fotografii może być naprawdę przyjaznym miejscem! 

Zrzeszamy osoby fotografujące, pozujące, zajmujące się makeupem i projektowaniem ubrań. 

Tworzymy tu przestrzeń, w której jest miejsce zarówno dla osób o mniejszym jak i większym doświadczeniu.

Bez nazwy-2.png

Sprawdź jakie wydarzenia obecnie szykujemy, zarezerwuj miejsce w kalendarzu i dołącz do naszej społeczności.

Gwarantujemy Ci przyjazną atmosferę, ciekawe miejsca wydarzeń, piękne ubrania od projektantów i co najważniejsze - możliwość spotkania osób, które tak samo jak Ty, chcą spędzać czas w kreatywny sposób. 

Najbliższe wydarzenia

Projekt bez tytułu.png
bottom of page