top of page

Warsztaty dla początkujących modelek / modeli

Zapraszamy Was na 4 warsztaty dla początkujących modelek i modeli, organizowane w studio Luks Sfera

Rejestracja w tym momencie jest zamknięta - zapisy ruszają 11.02!
Zobacz inne wydarzenia
Warsztaty dla początkujących modelek / modeli

Czas i lokalizacja

13 sie 2022, 11:00 – 19:00 CEST

Gdańsk, Elektryków 1, 80-863 Gdańsk, Polska

Goście

O wydarzeniu

Cześć!

Zapraszamy na kolejne warsztaty dla modelek i modeli! To już czwarte tego typu spotkanie, podczas którego ja Ola, organizatorka wydarzeń Spotkanie Przy Kawie, modelka oraz fotografka Fotoszuflada będę stara się przekazać Wam jak najwięcej wiedzy o tym jak rozpoczać swoją przygodę z modelingiem!

Trochę o mnie: od dziesięciu lat jestem związana ze światem fotografii. Przez większość tego czasu moim głównym zajęciem było pozowanie do zdjęć - za sobą mam kilkaset spotkań różnego typu: plenerowych, studyjnych, komercyjnych i tych organizowanych czysto dla rozrywki. Od czterech lat również fotografuję, od trzech organizuję spotkania fotograficzne i zachęcam do wspólnego tworzenia i spędzania czasu.

Pracowałam z wieloma osobami i niejedno widziałam. Z perspektywy czasu wiem, że na początku drogi każdej z osób, które chcą pozować pojawia się szereg zagrożeń, którym warto jest zapobiegać.

Czego dowiesz się na moich warsztatach?

1. Jak zacząć?

- co to są polaroidy - jakimi stronami internetowymi dla modelek/fotografów, mediami społecznościowymi warto się zainteresować - czym jest TFP – kto, kiedy, komu płaci za zdjęcia - poznacie różnice między plenerami fotograficznymi organizowanymi przez osoby prywatne, a warsztatami.

2. Jak zadbać o swoje bezpieczeństwo?

- Jak sprawdzić czy osoba proponująca nam współpracę jest tym, za kogo się podaje - czarne listy fotografów/modelek - osoby towarzyszące podczas sesji - Realia płacowe – komercje, jak rozpoznać fałszywą ofertę, sposoby kontaktu typu Skype, GG itp. - umowy

3. Marka osobista:

- Umierające chomiki – dlaczego tak ważnym jest by wzajemnie szanować swój czas? - czytanie ze zrozumieniem – wbrew pozorom bardzo istotna umiejętność wśród modelek - ogłoszenia - jak na nie odpowiadać

4. Pozowanie

- O tym, że nie tylko pozowanie ciałem, jest ważne, ale i emocje, które potrafimy przekazać mimiką - Wskazówki techniczne dotyczące pozowania - Praca ze światłem

Podczas modułu o pozowaniu, każda z Was stanie przed moim obiektywem, a po warsztacie otrzymacie 2 zdjęcia do portfolio.

Oprócz wiedzy dostępnej podczas warsztatów, każde z uczestników / uczestniczek otrzyma ode mnie ebook ABC Modelingu, którego jestem autorką.

Dlaczego warto przyjść? Wyobraź sobie, co by było gdybyś poszła/ poszedł do pierwszej pracy nie mając pojęcia o tym jakie masz prawa i obowiązki, co może Twój pracodawca, a czego kategorycznie się zabrania, jak wykonywać swoje obowiązki tak, by szef był zadowolony i dawał Ci możliwość rozwoju.

To samo tyczy się fotografii i modelingu. Niezależnie od tego, czy chcesz się tym zająć bardziej na poważnie, czy bardziej for fun, warto jest wiedzieć jakie masz prawa, obowiązki, jak zadbać o swoje bezpieczeństwo oraz o dobre, pierwsze, drugie wrażenie – bo to ono często decyduje o tym, czy dostaniesz zlecenie, czy podejmiesz współpracę.

Zapraszam Was do tego małego, fotograficznego świata, w którym postaram się odpowiedzieć na Wasze pytania, rozwiać wątpliwości, ale przede wszystkim, w którym pokażę Wam, że to wszystko może być naprawdę fajną przygodą – o ile ma się jedynie odpowiednie podejście.

koszt udziału: 160 zł czas trwania: 8h Godziny: od 9:00 do 17:00

W cenę wliczony jest drobny poczęstunek / coś słodkiego 

Liczba miejsc: 12

👉 O rezerwacji miejsca decyduje wpłata zaliczki (30%) na podane przez organizatorkę w wiadomości prywatnej konto.

W razie jakichkolwiek problemów prosimy kontaktować się mailowo na adres: fotograficzne.spk@gmail.com

wystawiamy FV

Po rejestracji, należy spodziewać się maila zwrotnego w przeciągu 2 dni roboczych

W razie jakichkolwiek problemów prosimy kontaktować się mailowo na adres: fotograficzne.spk@gmail.com

To wydarzenie ma grupę. Możesz dołączyć do grupy, gdy zarejestrujesz się na wydarzenie.

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page