top of page

SPK vol. 23

20.03 | Gdańsk | Studio Shipyard

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
SPK vol. 23

Czas i lokalizacja

20 mar 2021, 09:00 – 19:00

Gdańsk, Niterów 29b, 80-863 Gdańsk, Polska

O wydarzeniu

Kochani! WRACAMY!

Na rozgrzewkę po tak długiej przerwie cały weekend SPK! Pierwszego dnia widzimy się w Shipyard Studio - fantastycznym, pełnym możliwości miejscu, które większość z Was na pewno kojarzy.

Do naszej dyspozycji będą: 5 stylowych aranżacji pod zdjęcia (w tym cyklorama) tła w różnym kolorze światło ciągłe, błyskowe, lampy led RGB stroje od projektantów

Startujemy o godzinie 9:00

Zaczynamy jak zwykle od pomalowania modelek. Czas, w którym są one przygotowywane przez wizażystki jest idealnym momentem by przygotować sobie przestrzeń fotograficzną, rozejrzeć się, poznać.

Koniec imprezy planowany jest na godzinę 19:00

Planowana liczba miejsc: 6 osób fotografujących - koszt uczestnictwa 180 zł 8 osób pozujących - koszt uczestnictwa 100 zł 3 wizażystki - koszt uczestnictwa 70 zł

W kwocie tej zawarta jest również kawa / herbata / soki / coś słodkiego / lunch o godz. 13:00 (pizza)

Po rejestracji, należy spodziewać się maila zwrotnego w przeciągu 2 dni roboczych

O rezerwacji miejsca decyduje wpłata zaliczki (30%) na podane przeze mnie w wiadomości prywatnej konto.

W razie jakichkolwiek problemów prosimy kontaktować się mailowo na adres: fotograficzne.spk@gmail.com

Czym jest Kawa? Imprezą, której cele są bardzo proste: - poznajemy nowe osoby ze świata fotograficznego - twórczo spędzamy czas - pomagamy sobie i uczymy się dzięki temu od siebie wzajemnie - wymieniamy doświadczenia - poszerzamy portfolio - robimy zdjęcia! Dużo, dużo, fajnych zdjęć!

Podczas takich spotkań pracujemy zarówno w pojedynkę jak i wspólnie – wszystko zależy tak naprawdę wyłącznie od Was. Niezależnie od tego na jakim etapie fotograficznego rozwoju jesteśmy, szanujemy wzajemnie swoją pracę i kibicujemy sobie w twórczych procesach jakie zachodzą w trakcie eventu.

Jeśli chcesz więc spędzić czas w luźnej, niezobowiązującej atmosferze, bez spiny, bez sztywno ustalonego grafiku, twórczo, z ludźmi którzy przychodzą tak jak Ty – zrobić coś fajnego – zapraszam.

Zapraszamy Was na naszego instagrama: www.instagram.com/spotkanie.przy.kawie

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page