top of page

Piknik SPK czyli dzień otwarty!

Zapraszamy Was na dzień otwarty skierowany do wszystkich sympatyków naszych eventów!

Rejestracja w tym momencie jest zamknięta - zapisy ruszają 11.02!
Zobacz inne wydarzenia
Piknik SPK czyli dzień otwarty!

Czas i lokalizacja

01 maj 2022, 12:00 – 17:00

Gdynia, Gdynia, Polska

Goście

O wydarzeniu

Kochani! 

Dość często przypominam Wam, że Spotkania Przy Kawie to oprócz eventów ludzie i społeczność, która je tworzy. Bardzo doceniam to, jak wszyscy potraficie się wspierać - przed, w czasie i po wydarzeniach! W związku z tym, zapraszamy Was na dzień otwarty SPK, czyli piknik na którym mile widziani są wszyscy sympatycy naszych wydarzeń!

Będzie to dzień bez zdjęć - wydarzenie jest nastawione przede wszystkim na wspólne spędzenie czasu, rozmowy itp. :)

👉 Jeżeli byłeś / byłaś już na kawach - ten piknik będzie fantastyczną okazją do tego by spotkać się i nadrobić zaległości.

👉 Jeżeli nie byłeś / byłaś na kawach - ten piknik będzie fantastyczną okazją do tego by nas poznać, zadać nam pytania lub po prostu - spędzić czas z ludźmi, którzy podzielają Twoją pasję do świata fotografii, modelingu, wizażu i ogólnej kreacji obrazem! - tak! Jeżeli jeszcze nie byłeś/byłaś na SPK, to jest właśnie ten moment, w którym możesz dać sobie szansę na poznanie nas i przekonanie się, że to jest naprawdę fajne miejsce, z super społecznością!

Czekamy na Was od godziny 12:00 i będziemy na miejscu do godziny 17:00 (lub dłużej, w zależności od tego jak potoczy się spotkanie i jaka będzie pogoda).

Polecamy zabrać ze sobą:

✅ kocyk,

✅ coś do jedzonka,

✅ coś do picia,

✅ dobry nastrój!

Wydarzenie organizujemy na Polanie Redłowskiej w Gdyni w związku z czym wiele zależy od pogody. Gdyby okazało się, że np. cały dzień będzie padał deszcz, imprezę przeniesiemy na inny termin. Trzymajcie więc kciuki za przystępną pogodę!

Do zobaczenia na miejscu! 

#Matkakawkowa 

To wydarzenie ma grupę. Możesz dołączyć do grupy, gdy zarejestrujesz się na wydarzenie.

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page